2
Okolice Szczecina. Przewodnik

Okolice Szczecina. Przewodnik

Marzec 2005 - Przewodnik obejmuje Puszczę Bukową, Puszczę Goleniowską i Puszczę Wkrzańską. Zawiera część ogólną, opis szlaków pieszych i kolarskich oraz słowniczek krajoznawczy. Wyposażony jest w schematy szlaków, plany miast oraz liczne zdjęcia.

Cena: od 20

Ten prezent można znaleźć w: http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/produc...

Prezent mają na swojej liście (2):
  • kawon
  • Sora
21
Creative Zen V 2GB

Creative Zen V 2GB
odtwarzacz MP3 pełen przydatnych funkcji, Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi wybranie piosenki jest wyjątkowo łatwe. Wyposażony jest także we wbudowane radio UKF i mikrofon umożliwiając nagrywanie z obydwu z nich. Odtwarzacz dostępny jest w czterech pojemnościach pamięci. 15-godzinny czas odtwarzania ze standardowej baterii Li-ion pozwala połączyć styl z wydajnością. Odtwarzacz pozwala zgrywać dźwięk bezpośrednio do MP3 dzięki wejściu dla sygnału audio, a złącze USB 2.0 zapewnia przegrywanie plików z komputera z prędkością jednego utworu na sekundę.

3
DVD The Beatles Around The World

DVD The Beatles Around The World
1988 - Na materiał zawarty na tym DVD składają się trzy odrębne filmy. Telewizyjny występ z kwietnia 1964 r. pt. "Around The Beatles", pierwszy koncert grupy w USA (Waszyngton, luty 1964) oraz występ w Tokio w 1966 r. Tagi: dvd beatles muzyka koncert

1
CD the beatles - First (Deluxe Edition)

CD the beatles - First (Deluxe Edition)
Firma fonograficzna: Universal Music Group , 13 Grudzień 2004 Nr katalogowy: 9821323 Tagi: album muzyka beatles