Koszulka rowerowa FINGER Thermodry (M)

Oddychająca koszulka rowerowa z tkaniny Thermodry. Koszulka ma pod szyją stójkę z zamkiem o długości ok. 21 cm, w tylnej części 3 funkcjonalne kieszenie o głębokości ok. 17 cm. Dół koszulki dopasowany do ciała (dodatkowo ściągacz). Koszulka ma liczne modne nadruki odbijające światło reflektorów.

Cena: od 59 do 65

Ten prezent można znaleźć w: http://www.allegro.pl/item208063440_oddychajaca...

Prezent mają na swojej liście (2):
  • nowakka
  • pysoul
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059