4
Trytowy breloczek

Trytowy breloczek

To musiało się stać. Tradycyjne breloczki były popularne i przydatne, ale teraz odeszły do lamusa wraz z nadejściem ich świecących, nocnych następców - najnowszych i najciekawszych breloków dostępnych na rynku. Kup go i zapomnij o wzywaniu jeszcze kiedykolwiek na pomoc świętego Antoniego, kiedy coś zgubisz! Drobiazg jest wypełniony trytem, ten izotop wodoru ma niewiarygodny, 10 letni czas świecenia. Nie musisz ładować baterii ani martwić się czy będzie świecić, bo brelok świeci po prostu cały czas!!! (no może nie świeci jak 500 watowy halogen, ale w ciemności na pewno go zauważysz) Niezwykła, świecąca substancja otoczona jest akrylowym, kolorowym tworzywem, co sprawia że brelok 'świeci' w różnych kolorach i jest niezwykle trwały. Lista rzeczy do których można użyć tego produktu właściwie się nie kończy: od przyczepiania ich do różnych przedmiotów jak klucze, obroży psów, sprzęt do nurkowania (brelok jest wodoodporny do 30m), sprzęt turystyczny (ułatwia np. znalezienie suwaka od śpiwora w ciemności), sprzęt wędkarski, włączniki światła w domu do noszenia ich przy ubraniu jako ozdoba np. na imprezy. Możesz użyć breloka jak tylko chcesz, jedynym ograniczeniem jest tu Twoja fantazja. Bądź pewien że będzie działał przez 10 lat i rozświetlał wszystko do czego go przyczepisz.

Cena: od 59

Ten prezent można znaleźć w: http://www.toys4boys.pl/Trytowy-breloczek-item9...

Prezent mają na swojej liście (4):
  • Luana
  • olila56
  • Dadisia
  • lulcia92
32
Gigantyczny diament

Gigantyczny diament
Powszechnie znanych jest wiele prawd o diamentach: że są najlepszym przyjacielem każdej kobiety, że są najtwardszym minerałem na świecie i że - niestety 3 - sprezentowanie 24-karatowego brylantu swojej dziewczynie może okazać się dosyć kosztowną imprezą. Jeśli jednak chcesz okazać ukochanej uczucie w niebanalny sposób, a nie po drodze Ci do sklepu jubilerskiego Tiffany'ego, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oto nasz gigantyczny diament. Mierzy niebanalne 6 centymetrów, może nie ma pełnych 24 karatów (no dobrze, nie oszukujmy się: bardzo prawdopodobne, że nie ma ani jednego karata), ale kto by się przejmował takimi szczegółami. Cóż, gdybyś wszedł w posiadanie prawdziwego kamienia takiej wielkości, mógłbyś pewnie za niego kupić jakiś mały kraj. Ale odstawmy te bezcelowe dywagacje na boczny tor. Nasz diament jest wielki, piękny, ładnie błyszczy się w słońcu i nie musisz wydawać na niego miliardów (nie musisz też schodzić do kopalni żeby go zdobyć). Jak tu go nie kochać? Tagi: szkło diament

27
Myśląca Masa

Myśląca Masa
Zegnij mnie, ukształtuj mnie, jak tylko chcesz, a ja i tak się zmienię... Od teraz dostępna w nowych ciekawych kolorach. Unikalne właściwości Myślącej Masy sprawiają, że nie zachowuje się ona jak żadna z substacji znanych człowiekowi. Będzie się odbijać, a przy użyciu odpowiedniej siły nawet się roztrzaskuje. Będzie się rozciągać, ale można ją też rozedrzeć. Można nawet sprawić by strzelała. Jak widać, nie wciskamy Wam kitu, tylko niesamowitą elastyczną masę radości;) Myśląca masa jest zupełnie wyjątkowa, a teraz możesz stać się szczęśliwym posiadaczem pudełka z 90 gramami tego niezwykłego produktu. Masa jest gotowa do użycia w dowolny sposób. Pamiętaj: bardzo mało jest rzeczy, których nie można zrobić: Odbija się Rozciąga się Przykleja się w dowolne miejsce Strzela, trzaska i pęka Rozdziera się Topnieje i kapie A nawet daje się roztrzaskać! Myśląca masa nadaje się idealnie do zmniejszania stresu czy napięcia; jest świetną biurową (i biurkową;) zabawką a także lekiem na nudę. Obserwowanie reakcji, jakie wywołuje w ludziach jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem;) Może będziesz się tylko przyglądać, wahając się, czy dotknąć czegoś co jest "lepkie" i "maziowate". Może nie będziesz się czuć swobodnie, bawiąc się taką zabawką w towarzystwie współpracowników? Ostatecznie jednak, gdy wygra Twoja podświadomość i Myśląca Masa trafi w Twoje ręcę, nie zechcesz jej odłożyć! Będziesz ją ściskać, rozciągać i dowolnie formować. Masa roztopi stres i wyzwoli pokłady Twojej kreatywności! Gdy raz weźmiesz ją w ręce, już jej nie odłożysz.

7
Robomaluchy Alive cubs - biały tygrysek

Robomaluchy Alive cubs - biały tygrysek
Każdy z nas za młodu chciał mieć zwierzaczka. Takiego, do którego można się przytulić, z kim można się pobawić i zawsze zrozumie, kiedy jesteś smutny. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, nie chcieliśmy banalnego pieska ani oklepanego kotka. Zawsze marzyło nam się coś więcej, coś, czego nie ma nawet ten bogaty dzieciak z sąsiedztwa (zawsze, absolutnie zawsze się taki znajdzie). A rodzice zawsze wtedy okazywali się nad wyraz nieczuli, tyranie bez serca, którzy nie chcieli kupić wymarzonego tygrysa czy lwa. I co z tego, że to dzikie zwierzę, które na widok człowieka najchętniej rozszarpałoby go na strzępy a potem żywiło się resztkami przez kilka dni? Przecież o to właśnie chodziło! Ale świat się zmienia, technologia idzie do przodu, ludzie przestają nosić kapelusze a my dorastamy. I jak już będziemy mieć własne dzieci, to damy im ich wymarzonego niedźwiedzia czy pandę! A w międzyczasie, dopóki dzieci są w dalekich jeszcze planach, sami się z chęcią jednym takim pobawimy... Robomaluch firmy WowWee jest przytulaśnym pluszakiem, który aż się prosi, by go przygarnięto do jakiegoś domu. A gdy już się w tym domu znajdzie, on "ożywa"! Podrap go po plecach, pogłaszcz po głowie, kołysz w ramionach, a ten będzie reagował mruganiem swych ślicznych ślepi, poruszał pyszczkiem a nawet wydawał zwierzęce odgłosy. Nawet zacznie mruczeć by dać Ci znać, że idzie spać. Robomaluch firmy WowWee jest idealnym towarzyszem dla każdego dziecka ? świetna zabawa w dzień i idealna przytulanka na noc.