1
Aquolina Krem Ryżowy (płyn do kapieli, krem pod prysznic, balsam,)

Aquolina Krem Ryżowy (płyn do kapieli, krem pod prysznic, balsam,)

Cena: - zł

Ten prezent można znaleźć w: http://

Prezent mają na swojej liście (1):
  • Mcnika
6
Mleko do kąpieli

Mleko do kąpieli
Proteiny zawarte w mleku wpływają dobroczynnie na kolagen w skórze. Przyczynia się do opóźnienia efektu starzenia się skóry. Regularnie stosowane sprawia, że skóra staje się coraz bardziej jedwabista i utrzymuje elastyczność przez długi czas. Zapachy: miód i wanilia, lawendowe Tagi: kosmetyki pielęgnacja

2
W poszukiwaniu najważniejszego. Bajka trochę naukowa - Janusz L. Wiśniewski

W poszukiwaniu najważniejszego. Bajka trochę naukowa - Janusz L. Wiśniewski
Bestsellerowy autor Janusz L. Wiśniewski napisał długo oczekiwaną książkę dla dzieci, a w zasadzie bajkę, po którą mogą sięgnąć czytelnicy w każdym wieku! Główna bohaterka "W poszukiwaniu Najważniejszego. Bajki trochę naukowej" - Marcelinka - wyrusza w pasjonującą podróż po Wszechświecie, aby odnaleźć to, co Najważniejsze. Jej przewodnikiem jest tajemniczy Duszek. To dzięki niemu dziewczynka, a z nią i czytelnik, dowie się między innymi: dlaczego gwiazdy umierają, co wspólnego mają ze sobą wieczność i ziarenko piasku, czy Wszechświat miał gorączkę, a także czy światło jest rzeczywiście powolne jak ślimak i co by się stało, gdyby choć o trochę przyspieszyło. Czy jednak mimo że w niezwykłej wyprawie Marcelince pomoże również sam Pan Foton, najszybszy we Wszechświecie, uda się jej zrealizować założony cel? Czy trzeba przemierzyć cały Wszechświat, a nawet dotrzeć do jego końca, aby dowiedzieć się, co jest Najważniejsze? Przekonajcie się sami i przeczytajcie koniecznie tę książkę! "W poszukiwaniu Najważniejszego. Bajka trochę naukowa" to połączenie pięknej i mądrej historii z wiedzą z zakresu fizyki, astronomii i filozofii. Prostym, zabawnym językiem Janusz L. Wiśniewski objaśnia najbardziej skomplikowane tajemnice Wszechświata! Książkę wzbogacą barwne ilustracje, słowniczek dla dociekliwych, a także kolorowe wkładki z oryginalnymi zdjęciami obiektów kosmicznych!

1
Kula do kąpieli pomarańczowo-cynamonowa

Kula do kąpieli pomarańczowo-cynamonowa
Kula pomarańczowo-cynamonowa. Zawarty w niej wyciag z pomarańczy działa na skórę tonizująco, idealnie koi spierzchnięty naskórek, a duża dawka witaminy C chroni skórę przed pękaniem. Cynamon jako afrodyzjak jest środkiem pobudzającym uczuciowo, jak również stosowany jest przeciwko napięciom wewnętrznym stanom lękowym.W Indiach do dzisiejszego dnia jest stosowany jako środek wzmagający doznania rozkoszy. Kula podzielona na dwie części, służy do sporządzenia dwóch kąpieli.