soczewki acuvue Oasys dwutygodniowe oferują ochronę przed promieniowaniem UV, chroniąc oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Po czwarte dwutygodniowe szkła kontaktowe acuvue, są doskonale przepuszczalne dla tlenu, co pozwala oczom oddychać i zapobiega uczuciu suchości. Po piąte, ich ergonomiczny design i łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu sprawiają, że są wygodne i praktyczne w użytkowaniu."/>

soczewki acuvue oasys

Soczewki Acuvue Oasys dwutygodniowe posiadają wiele zalet. Po pierwsze, są wykonane z nowoczesnego materiału o nazwie senofilcon A, który zapewnia wysoki poziom komfortu noszenia przez długi czas. Po drugie, mają zaawansowaną technologię nawilżania HydraClear Plus, która utrzymuje soczewki wilgotne i zapewnia świeży, naturalny widok przez cały dzień. Po trzecie, soczewki acuvue Oasys dwutygodniowe oferują ochronę przed promieniowaniem UV, chroniąc oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Po czwarte dwutygodniowe szkła kontaktowe acuvue, są doskonale przepuszczalne dla tlenu, co pozwala oczom oddychać i zapobiega uczuciu suchości. Po piąte, ich ergonomiczny design i łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu sprawiają, że są wygodne i praktyczne w użytkowaniu.

Cena: od 50 do 80

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/soczewki-acuvue-oasys-2-week-...

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059