soczewki Biofinity są bardzo przepuszczalne dla tlenu, co wspomaga zdrowie oczu i pozwala na dłuższe noszenie bez efektu zmęczonych oczu. Po czwarte, są dostępne w szerokim zakresie korekcji wad wzroku, co umożliwia ich stosowanie przez większość osób. Po piąte, ich zaokrąglony kształt i doskonałe przyleganie do oka zapewniają stabilność i ostrość widzenia przez cały dzień."/>

soczewki biofinity

Soczewki kontaktowe Biofinity mają wiele zalet. Po pierwsze, są wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia wyjątkową wygodę noszenia i długotrwałe nawilżenie oczu. Po drugie, posiadają zaawansowaną technologię Aquaform, która zapewnia optymalne utrzymanie wilgoci na powierzchni soczewki, eliminując uczucie suchości i dyskomfortu. Po trzecie, soczewki Biofinity są bardzo przepuszczalne dla tlenu, co wspomaga zdrowie oczu i pozwala na dłuższe noszenie bez efektu zmęczonych oczu. Po czwarte, są dostępne w szerokim zakresie korekcji wad wzroku, co umożliwia ich stosowanie przez większość osób. Po piąte, ich zaokrąglony kształt i doskonałe przyleganie do oka zapewniają stabilność i ostrość widzenia przez cały dzień.

Cena: od 45 do 60

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/soczewki-biofinity

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059