soczewki jednodniowe acuvue Oasys 1-Day są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, co ułatwia codzienną rutynę związana z korzystaniem z soczewek. Po piąte, zapewniają doskonałą ostrość widzenia oraz komfort noszenia przez cały dzień, dzięki czemu są idealne dla osób aktywnych i prowadzących intensywny tryb życia."/>

soczewki acuvue oasys jednodniowe

Soczewki jednodniowe Acuvue Oasys 1-Day with hydraluxe posiadają wiele zalet. Po pierwsze, dzięki technologii hydraluxe zapewniają doskonałe nawilżenie oczu i utrzymanie wilgoci przez cały dzień, eliminując uczucie suchości. Po drugie, ich jednodniowy charakter pozwala uniknąć konieczności czyszczenia i przechowywania soczewek, co jest wygodne i higieniczne. Po trzecie, posiadają wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, chroniąc oczy przed negatywnymi skutkami działania słońca. Po czwarte, soczewki jednodniowe acuvue Oasys 1-Day są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, co ułatwia codzienną rutynę związana z korzystaniem z soczewek. Po piąte, zapewniają doskonałą ostrość widzenia oraz komfort noszenia przez cały dzień, dzięki czemu są idealne dla osób aktywnych i prowadzących intensywny tryb życia.

Cena: od 60 do 90

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/soczewki-acuvue-oasys-1-day-w...

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059