soczewki miesięczne, które zapewniają wyjątkowy komfort noszenia oraz długotrwałe nawilżenie dzięki innowacyjnej technologii Aquaform. Air Optix to kolejna popularna marka soczewek miesięcznych, charakteryzująca się doskonałą przepuszczalnością tlenu, co wpływa pozytywnie na zdrowie oczu. Acuvue Oasys to również często wybierane soczewki, znane z zaawansowanego nawilżania i ochrony przed promieniowaniem UV. PureVision to marka soczewek, która oferuje doskonałą ostrość widzenia oraz wysoką przepuszczalność tlenu, co pozwala na komfortowe noszenie przez cały miesiąc."/>

soczewki kontaktowe miesięczne

Soczewki kontaktowe miesięczne cieszą się dużą popularnością ze względu na wiele zalet, które oferują. Wśród nich warto wymienić kilka najbardziej znanych marek. Biofinity to soczewki miesięczne, które zapewniają wyjątkowy komfort noszenia oraz długotrwałe nawilżenie dzięki innowacyjnej technologii Aquaform. Air Optix to kolejna popularna marka soczewek miesięcznych, charakteryzująca się doskonałą przepuszczalnością tlenu, co wpływa pozytywnie na zdrowie oczu. Acuvue Oasys to również często wybierane soczewki, znane z zaawansowanego nawilżania i ochrony przed promieniowaniem UV. PureVision to marka soczewek, która oferuje doskonałą ostrość widzenia oraz wysoką przepuszczalność tlenu, co pozwala na komfortowe noszenie przez cały miesiąc.

Cena: od 80 do 90

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/soczewki-miesieczne

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059