soczewki jednodniowe, które zapewniają wygodę i łatwość użytkowania dla osób aktywnych."/>

soczewki kontaktowe jednodniowe

Soczewki kontaktowe jednodniowe mają wiele zalet i są bardzo popularne na rynku polskim. Dostępne marki, cieszące się dużym uznaniem, to między innymi Dailies AquaComfort Plus, które oferują wygodę noszenia i świeżość każdego dnia bez konieczności czyszczenia i przechowywania. Soczewki 1-Day Acuvue Moist to również popularny wybór, charakteryzujący się zaawansowanym nawilżeniem i ochroną przed promieniowaniem UV. Dailies Total 1 to marka soczewek, która zapewnia niezwykły komfort dzięki unikalnej technologii nawilżania i gładkiej powierzchni. SofLens Daily Disposable to kolejna znana marka soczewek jednodniowych, zapewniająca wygodę noszenia i ostrość widzenia przez cały dzień. Focus Dailies All Day Comfort to również popularne soczewki jednodniowe, które zapewniają wygodę i łatwość użytkowania dla osób aktywnych.

Cena: - zł

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/soczewki-jednodniowe

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059