rolety zewnętrzne szczecin

Rolety zewnętrzne stanowią popularne rozwiązanie w dziedzinie osłon okiennych i posiadają wiele zalet, które przyczyniają się do poprawy komfortu wewnętrznych przestrzeni mieszkalnych. Oto główne korzyści wynikające z wykorzystania rolet zewnętrznych: Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem: Rolety zewnętrzne doskonale chronią wnętrze pomieszczeń przed intensywnym światłem słonecznym. Dzięki regulacji poziomu zaciemnienia można kontrolować ilość światła, chroniąc przed oślepiającym blaskiem i nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza. To przyczynia się do zredukowania kosztów związanych z klimatyzacją w ciepłe dni. Prywatność: Rolety zewnętrzne gwarantują pełną prywatność mieszkańcom, ponieważ skutecznie zasłaniają okna przed wzrokiem osób z zewnątrz. Dzięki nim można swobodnie korzystać z wnętrza pomieszczeń bez obawy o intruzów. Ochrona przed deszczem i wiatrem: Rolety zewnętrzne stanowią ochronę przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr i grad. Zapobiegają przedostawaniu się wody i pyłu do wnętrza pomieszczeń, co może wpłynąć na trwałość i stan mebli oraz innych elementów wyposażenia. Energooszczędność: Rolety zewnętrzne pełnią funkcję izolacyjną, pomagając w utrzymaniu stabilnej temperatury w pomieszczeniach. To prowadzi do obniżenia kosztów ogrzewania zimą i chłodzenia latem, dzięki czemu są one rozwiązaniem energooszczędnym. Estetyka i dekoracja: Rolety zewnętrzne dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co pozwala dostosować je do stylu architektury budynku. Stanowią także dekoracyjny element elewacji, podkreślając estetykę i wyjątkowość budynku. Podsumowując, rolety zewnętrzne to funkcjonalne i atrakcyjne rozwiązanie, które zapewnia ochronę, prywatność, komfort termiczny oraz estetykę, co sprawia, że są popularnym wyborem w wielu budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Cena: od 2000 do 6000

Ten prezent można znaleźć w: https://wik.szczecin.pl

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059