software house szczecin

Firma tworząca oprogramowanie na zlecenie, czyli software house specjalizuje się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań, skrojonych pod indywidualne potrzeby klientów. Dzięki naszym usługom, Twoja firma może skutecznie stawić czoła kluczowym wyzwaniom biznesowym. Nasze oprogramowanie dedykowane umożliwia automatyzację procesów, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów. Poprawiając efektywność operacyjną, pomagamy Ci zoptymalizować wydajność pracy i zwiększyć produktywność zespołu. Dodatkowo, nasze rozwiązania doskonale integrują się z Twoimi systemami, co ułatwia zarządzanie danymi i informacjami w firmie. Dzięki spersonalizowanym narzędziom, możesz również lepiej zrozumieć i obsłużyć potrzeby swoich klientów, co prowadzi do budowy lojalności i zwiększenia satysfakcji klienta. Nasza oferta nie tylko redukuje koszty operacyjne, ale również przyczynia się do wzrostu przychodów poprzez efektywne wykorzystanie zasobów i poprawę jakości obsługi klienta. Dajemy Ci narzędzia, abyś mógł rozwijać swój biznes w dynamicznie zmieniającym się środowisku rynkowym i pozostać konkurencyjnym. Wykorzystaj doświadczenie software house Szczecin i skorzystaj z dedykowanych rozwiązań, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Cena: - zł

Ten prezent można znaleźć w: https://dige.rs/software-house-szczecin

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059