aplikacje mobilne szczecin

Firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych na zlecenie, czyli software house, koncentruje się na dostarczaniu dedykowanych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze usługi pozwalają Twojej firmie skutecznie radzić sobie z kluczowymi wyzwaniami biznesowymi. Nasze dedykowane aplikacje mobilne umożliwiają automatyzację procesów, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów. Poprawiając efektywność operacyjną, pomagamy zoptymalizować wydajność pracy i zwiększyć produktywność zespołu. Dodatkowo, nasze rozwiązania doskonale integrują się z Twoimi systemami, ułatwiając zarządzanie danymi i informacjami w firmie. Dzięki spersonalizowanym aplikacjom mobilnym, możesz również lepiej zrozumieć i obsłużyć potrzeby swoich klientów, co prowadzi do budowy lojalności i zwiększenia satysfakcji klienta. Nasza oferta nie tylko redukuje koszty operacyjne, ale również przyczynia się do wzrostu przychodów poprzez efektywne wykorzystanie zasobów i poprawę jakości obsługi klienta. Dajemy Ci narzędzia, abyś mógł rozwijać swój biznes w dynamicznym środowisku rynkowym i pozostać konkurencyjnym. Skorzystaj z doświadczenia firmy tworzącej aplikacje mobilne szczecin i wykorzystaj dedykowane rozwiązania mobilne, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Cena: - zł

Ten prezent można znaleźć w: https://dige.rs/oferta/aplikacje-mobilne/

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059