optyk gliwice

W okresie wiosennym narażone jesteśmy na różne czynniki, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie wzrokowe. Jednym z powszechnych problemów jest zespół suchego oka, wywołany zarówno intensywnym działaniem promieni słonecznych, jak i korzystaniem z klimatyzacji. Warto pamiętać, że sucha atmosfera sprzyja podrażnieniom oczu, powodując uczucie swędzenia i zaczerwienienie. Kolejnym wyzwaniem, z jakim możemy się borykać wiosną, a o którym wspomina Optyk Gliwice jest nadwrażliwość na światło, zwana także światłowstrętem. Osoby dotknięte tym schorzeniem mogą doświadczać trudności z widzeniem w intensywnym świetle, a nawet odczuwać ból lub dyskomfort podczas ekspozycji na słońce. Dodatkowo, w okresie wiosennym zwiększa się ryzyko podrażnień oczu spowodowanych zanieczyszczeniami powietrza, takimi jak pyłki roślinne czy zanieczyszczenia atmosferyczne. Te czynniki mogą prowadzić do podrażnienia, swędzenia i zaczerwienienia oczu. Dlatego też, aby zachować zdrowie wzrokowe wiosną, warto skonsultować się z doświadczonym optykiem w Gliwicach, który przeprowadzi badanie wzroku Gliwice i pomoże dobrać odpowiednie środki ochrony i zalecić właściwe postępowanie w przypadku wystąpienia problemów. Znajdź profesjonalnego optyka w Gliwicach, dbaj o swoje oczy i ciesz się komfortem widzenia przez całą wiosnę.

Cena: - zł

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/salon/optyk-gliwice

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059