aplikacje mobilne poznań

Firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych na zlecenie, czyli software house Poznań, skupia się na dostarczaniu dedykowanych rozwiązań, idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów w Poznaniu. Nasze usługi pozwolą Twojej firmie efektywnie pokonać kluczowe wyzwania biznesowe stawiane przez rynek w Poznaniu. Dedykowane aplikacje mobilne Poznań, których tworzenie proponujemy, automatyzują procesy, co przekłada się na oszczędność cennego czasu i zasobów. Dzięki poprawie efektywności operacyjnej, nasze rozwiązania pomagają w zoptymalizowaniu pracy oraz zwiększeniu produktywności Twojego zespołu. Co więcej, nasze aplikacje doskonale integrują się z istniejącymi systemami, ułatwiając zarządzanie danymi i informacjami w firmie w Poznaniu. Indywidualnie dostosowane aplikacje mobilne pozwolą Ci lepiej zrozumieć i obsłużyć potrzeby Twoich klientów, co w konsekwencji przyniesie budowę większej lojalności i zwiększenie satysfakcji klienta. Nasza oferta nie tylko zmniejsza koszty operacyjne, ale także przyczynia się do wzrostu przychodów poprzez efektywne wykorzystanie zasobów oraz poprawę jakości obsługi klienta. Oferujemy Ci narzędzia, które umożliwią Ci rozwój w dynamicznym środowisku rynkowym i zachowanie konkurencyjności. Skorzystaj z doświadczenia naszej firmy, specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych w Poznaniu, i wykorzystaj dedykowane rozwiązania mobilne, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Cena: od 20000 do 150000

Ten prezent można znaleźć w: https://dige.rs/aplikacje-mobilne/

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059