optyk katowice

Jak dbać o swoje oczy latem? Porady od dobry optyk Katowice Lato to czas wakacji, słońca i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednak, gdy zapominamy o ochronie naszych oczu przed intensywnym promieniowaniem UV i innych szkodliwych czynników, możemy narazić się na problemy związane z naszym wzrokiem. Właśnie dlatego warto posłuchać rady od optyka w Katowicach, który z wieloletnim doświadczeniem udziela praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji oczu w lecie. Jedną z najważniejszych rzeczy, o których powinniśmy pamiętać, jest noszenie okularów przeciwsłonecznych o wysokiej ochronie UV. Jest to niezwykle istotne, ponieważ długotrwałe narażenie na intensywne promieniowanie UV może prowadzić do uszkodzenia siatkówki i wzrostu ryzyka wystąpienia zaćmy. Dodatkowo, zawsze warto nosić osłony oczu podczas wykonywania prac na słońcu lub podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W artykule tym optometrysta Katowice podzieli się również wskazówkami dotyczącymi codziennej pielęgnacji oczu w lecie. Będzie to uwzględniać takie aspekty, jak zdrowa dieta, nawilżanie oczu i unikanie nadmiernego wysiłku wzrokowego. Gdy dbasz o swoje oczy latem, możesz cieszyć się piękną pogodą i radosnymi chwilami bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości wzrokowych. Wprowadzenie do pielęgnacji oczu latem Lato to czas wakacji, słońca i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednak gdy zapominamy o ochronie naszych oczu przed intensywnym promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami, możemy narazić się na problemy związane ze wzrokiem. Dlatego warto posłuchać porad od optyka z Katowic, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu podzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji oczu latem.

Cena: od 1 do 100

Ten prezent można znaleźć w: https://optyk.com/salon/optyk-katowice

Prezent mają na swojej liście (1):
  • nowakka
1
ALFRED STIEGLITZ

ALFRED STIEGLITZ
Alfred Stieglitz pozostaje do dziś jednym z najbardziej znanych fotografów przełomu XIX i XX wieku. Jego wpływ na późniejszych jest latwo rozpoznawalny. Był orędownikiem uznania fotografii za dziedzinę sztuki, medium prawdziwie "nowoczesne" w odróżnieniu od malarstwa. Stieglitz promował, publikował i wystawiał dużą część najlepszej fotografii swoich czasów, a jaego magazyn - Camera Work - stał się legendą. Stieglitz przez całe swoje życie otrzymał 150 różnych nagród od gremiów doceniających jego prace ewoluujące stopniowo od tzw. pictorialismu po "czystą" fotografię.

1
MAN RAY

MAN RAY
Niezaprzeczalnie Man Ray był jednym z największych artystów fotografików dwudziestego wieku. Jego rewolucyjne akty, fotografie mody i portrety otworzyły nowy rozdział w historii fotografii. Karierę rozpoczął w Nowym Jorku, lecz przeniósł się do Paryża gdzie został entuzjastycznie przyjęty w kręgach dadaistycznych i surrealisycznych. Nieustannie eksperymentował nad nowymi technikami, takimi jak rayografia czy solaryzacja.

2
NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 -  Arthur F. Weegee

NEW YORK. PHOTOGRAPHS 1935-1960 - Arthur F. Weegee
Oprawa miękka 388 stron 23/29 cm ISBN 3-88814-874-X Wydanie anglojęzyczne Wydawnictwo: Schirmer/Mosel Kod produktu: KR1059