13
Gigantyczny tygrysi dywanik

Gigantyczny tygrysi dywanik

Bezpowrotnie minęły dni (dzięki Bogu), kiedy to dystyngowani dżentelmeni w dziwacznych hełmach przemierzali bezkresy dżungli, beztrosko strzelając do wszystkiego, co miało dużą głowę (co- nawiasem mówiąc- bardzo często prowadziło do bratobójczej rzezi). Fakt ten z ulgą przyjęli przedstawiciele ginących gatunków oraz- z dużym prawdopodobieństwem- także dystyngowani dżentelmeni. Teraz jednak możesz powrócić do epoki kolekcjonowania myśliwskich trofeów dzięki naszemu dywanikowi. Stanowi on 2,15m (od ogona do nosa) zmaterializowanego złego gustu. Mimo to jest uroczy i pasuje do wielu miejsc w naszym domu. Sugerujemy umieszczenie go przed kominkiem (nieco w stylu Jamesa Bonda), obok łóżka (będzie pieścić dotykiem miękkiego futra nasze stopy, chociaż nastąpiwszy przypadkiem na łeb tygrysa możemy odczuć dyskomfort psychiczny), na ścianie (opcja hiper-kiczowata) lub w samochodzie (na ten pomysł nie wpadli nawet twórcy popularnego programu który możemy obejrzeć na MTV). Lista jest naprawdę długa, a dywanik w istocie pobudza wyobraźnię posiadacza. Możesz nawet nadać swojemu dywanikowi imię i traktować go jak członka rodziny- z pewnością będzie budził zachwyt i zadziwienie, bardzo prawdopodobne także, że będzie straszył wszystkie przechodzące w pobliżu koty. Dostępny jest w dwóch opcjach- możesz wybrać tradycyjny, pomarańczowo-czarny kolor futra, bądź też posunąć się do skrajnej ekstrawagancji decydując się na białego tygrysa syberyjskiego. Niezależnie od maści, pokochasz tego wielkiego kota.

Cena: od 475

Ten prezent można znaleźć w: http://www.toys4boys.pl/Gigantyczny-tygrysi-dyw...

Prezent mają na swojej liście (13):
 • apitest
 • Luana
 • NikiFiki
 • olila56
 • kawusia
 • mucha
 • mis456
 • zani55
 • anitusia123456
 • Truskawkaaa15
 • malineczkaa23
 • Ruda666
 • werusia
34
Lustro

Lustro "Wysoki jak..."
Chciałbyś sprawdzić jak jesteś wysoki? Jak gigantyczny Hulk Hogan? Czy może drobny jak Tom Cruise? Nie musisz już mierzyć się, potem sprawdzać w internecie. Po co się tak męczyć? Wystarczy że przejrzysz się w naszym lustrze i gotowe. Masz wszystko wypisane jak na dłoni. 120 nazwisk sławnych ludzi, tzw. celebrities, po dwa nazwiska na każdy centymetr wzrostu, aż do dwóch metrów. Gwarantujemy, że każdy kto przed nim stanie będzie stawał na palcach, by zrobić z siebie Jamesa Deana czy Snoop Dogga. Specyfikacja: lustro wykonane ze szkła; wszystko potrzebne do przymocowania lutra do ściany zawarte w zestawie; Tagi: lustro sławni wzrost

27
Myśląca Masa

Myśląca Masa
Zegnij mnie, ukształtuj mnie, jak tylko chcesz, a ja i tak się zmienię... Od teraz dostępna w nowych ciekawych kolorach. Unikalne właściwości Myślącej Masy sprawiają, że nie zachowuje się ona jak żadna z substacji znanych człowiekowi. Będzie się odbijać, a przy użyciu odpowiedniej siły nawet się roztrzaskuje. Będzie się rozciągać, ale można ją też rozedrzeć. Można nawet sprawić by strzelała. Jak widać, nie wciskamy Wam kitu, tylko niesamowitą elastyczną masę radości;) Myśląca masa jest zupełnie wyjątkowa, a teraz możesz stać się szczęśliwym posiadaczem pudełka z 90 gramami tego niezwykłego produktu. Masa jest gotowa do użycia w dowolny sposób. Pamiętaj: bardzo mało jest rzeczy, których nie można zrobić: Odbija się Rozciąga się Przykleja się w dowolne miejsce Strzela, trzaska i pęka Rozdziera się Topnieje i kapie A nawet daje się roztrzaskać! Myśląca masa nadaje się idealnie do zmniejszania stresu czy napięcia; jest świetną biurową (i biurkową;) zabawką a także lekiem na nudę. Obserwowanie reakcji, jakie wywołuje w ludziach jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem;) Może będziesz się tylko przyglądać, wahając się, czy dotknąć czegoś co jest "lepkie" i "maziowate". Może nie będziesz się czuć swobodnie, bawiąc się taką zabawką w towarzystwie współpracowników? Ostatecznie jednak, gdy wygra Twoja podświadomość i Myśląca Masa trafi w Twoje ręcę, nie zechcesz jej odłożyć! Będziesz ją ściskać, rozciągać i dowolnie formować. Masa roztopi stres i wyzwoli pokłady Twojej kreatywności! Gdy raz weźmiesz ją w ręce, już jej nie odłożysz.

312
GOTÓWKA

GOTÓWKA
co łaska - ale chyba nie mniej jak 100zł, bo żenua...